Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Návod k použití
  3. Čtecí brýle
CZ Čtecí brýle pro krátkodobé použití

Výrobek je v souladu nařízením (EU) 2017/15 a EN 14139:2010. Brýle jsou  určeny  pro krátkodobé zlepšení zraku a pro osoby  se stejným oslabením zraku  u obou očí – presbyopie. O vhodném výběru brýlí  se poraďte  se svým odborným  lékařem, který určí Vaše potřeby. Velikost  dioptrie a pupilární  distance („PD” 58-66mm) je uvedena  na jedné z nožiček. Nepoužívejte  pro nepřetržité čtení  delší  než 1 hodinu. Nepoužívejte při  řízení vozidel ani při manipulaci se stroji. Nepoužívejte  jako ochranné brýle. Nepoužívejte  při pohledu  do dálky. Používejte pouze  pro vidění  na blízko a čtení. Chcete-li zvýšit životnost brýlí, měly by být  pravidelně kontrolovány a udržovány.(např. utahování  šroubů, čištění jemnou  tkaninu, uchováváním v pouzdře zabráníte poškozením skel atd.)

Země původu Čína

Není vhodné pro děti .

Nepokládejte na tepelná zařízení  a nevystavujte slunečnímu záření.

K čištění používejte vhodné přípravky, chraňte před poškrábáním a poleptáním.

V případě poškození výrobek dále nepoužívejte.

Výrobce / Importér/ Distributor:

American Way CR spol. s r.o.,

Zikmunda Wintra 7, 301 00 Plzeň CZ

..

Datum poslední revize  návodu  na použití:  11.1.2021

CZ Čtecí brýle se slunečním filtrem pro krátkodobé použití

Výrobek je v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/425/EU a vyhovuje požadavkům na ochranu zraku před UV zářením dle normy EN ISO 12312-1:2014. Na výrobek bylo vydáno „ES prohlášení o shodě“. Brýle jsou bezpečné pro lidské zdraví při použití za obvyklých nebo rozumně předvídatelných podmínek (sluneční brýle pro všeobecné použití). Kategorie filtru 2. Maximální ochrana UV 400. Nepoužívejte jako ochranu proti umělým zdrojům světla, např. v soláriích. Nepoužívejte jako ochranu očí proti mechanickým rizikům jako jsou nárazy. Nepoužívejte brýle při nočním řízení vozidel. Nepoužívejte brýle k přímému pozorování slunce. Sluneční brýle vybaveny filtrem kategorie 4 nejsou určeny pro použití řízení vozidel. K čištění používejte vhodné přípravky. Čistěte antistatickou utěrkou. Chraňte před poškrábáním a poleptáním. V případě poškrábání skel nebo poškození slunečních brýlí, je vyměňte za nové. V případě poškození výrobek dále nepoužívejte. Ukládejte do pouzdra. Aby se zabránilo deformaci rámu a vzniku napětí v čočkách, nenasazujte ani neodstraňujte brýle jednou rukou. Není vhodné pro děti. Nepokládejte na tepelná zařízení.

 

Výrobek je v souladu s nařízením (EU) 2017/15 a EN 14139:2010. Brýle jsou  určeny  pro krátkodobé zlepšení zraku a pro osoby  se stejným oslabením zraku  u obou očí – presbyopie. O vhodném výběru brýlí  se poraďte  se svým odborným  lékařem, který určí Vaše potřeby. Velikost  dioptrie a pupilární  distance („PD” 58-66mm) je uvedena  na jedné z nožiček. Nepoužívejte  pro nepřetržité čtení  delší  než 1 hodinu. Nepoužívejte při  řízení vozidel ani při manipulaci se stroji. Nepoužívejte  jako ochranné brýle. Nepoužívejte  při pohledu  do dálky. Používejte pouze  pro vidění  na blízko a čtení. Chcete- li zvýšit životnost brýlí, měly by být  pravidelně kontrolovány a udržovány.(např. utahování  šroubů, čištění jemnou  tkaninu, uchováváním v pouzdře zabráníte poškozením skel atd.)

Země původu Čína

Výrobce / Importér/ Distributor:

American Way CR spol. s r.o.,

Zikmunda Wintra 7, 301 00 Plzeň CZ

..

Datum poslední revize  návodu  na použití:  11.1.2021

Bifokální brýle

Výrobek je v souladu s EN-14139:2010. Bifokální brýle řeší oční vadu zvanou presbyopie, při níž je potřeba jiné síly dioptrie pro korekci vidění na dálku ( na dálku je u těchto brýlí PLAN=0 dioptrie) a jiné pro korekci vidění na blízko ( viz varianty jednotlivé dioptrie). Jedná se o speciální brýlové čočky, které v jediných brýlích  umožňují ostré vidění na dálku i na blízko. Bifokální čočky tak přispívají k pohodlí užívání, protože jejich nositel nemusí neustále střídat (nosit, měnit, udržovat a hledat) dvoje brýle. Výrobek je určen pro krátkodobé zlepšení zraku a pro osoby se stejným oslabením zraku u obou očí . O vhodném výběru brýlí  se poraďte se svým odborným lékařem, který  určí Vaše potřeby. Velikost dioptrie a pupilární distance („PD“ 58-66 mm) je uvedena na jedné z nožiček. Nepoužívejte pro nepřetržité čtení delší než 1 hodinu. Nepoužívejte při řízení vozidel ani při manipulaci se stroji. Nepoužívejte jako ochranné brýle. Nepoužívejte při pohledu do dálky. Používejte pouze pro vidění na blízko a čtení. Chcete-li zvýšit životnost brýlí, měly by být pravidelně kontrolovány a udržovány (např. utahování šroubů, čištění jemnou tkaninou, uchováním v pouzdře zabráníte poškození skel atd.) Není vhodné pro děti. Nepokládejte na tepelná zařízení a nevystavujte slunečnímu záření. K čištění používejte vhodné přípravky, chraňte před poškrábáním a poleptáním. V případě poškození výrobek dále nepoužívejte.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz